Nosiče

Šatky

Príslušenstvo

Cenník za požičanie a poradenstvo

Moja požičovňa šatiek, nosičov a príslušenstva funguje lokálne pre Trenčín, Dubnicu nad Váhom a blízke okolie. Vybraný tovar si vždy preberiete osobne. Neposielam ho poštou ani kuriérom.

Požičovňa nosičov a šatiek

  • požičanie šatky / nosiča na 7 dní …… 10 €

Odborné poradenstvo nosenia

Poplatok za individuálne poradenstvo je 10 €.

Všeobecné podmienky

1. Vyberte si nosič alebo šatku, ktorú by ste si chceli požičať. Ak si neviete vybrať nosič, ktorý by bol vhodný pre Vaše dieťatko, napíšte správu, rada poradím.

2. Minimálna výpožičná doba je 7 dní (1.deň si nosič preberiete a 7. deň ho prinesiete), aby ste si nosič mohli v pokoji vyskúšať a zistiť, či Vám sedí. Nosiče aj šatky si samozrejme môžete po dohode požičať aj na dlhšie.

3. Poplatok za požičanie nosiča a šatky za 7 dni je 10 €. Platí sa aj vratná záloha podľa typu nosiča. Po skontrolovaní Vám zálohu vrátim späť.

4. Šatky a nosiče prosím neperte, nečistite a nežehlite. Použitím nevhodného pracieho prostriedku a prania sa môže šatka alebo nosič trvale poškodiť. Vždy Vám ich odovzdávam opraté a čisté. V prípade zašpinenia ma prosím hneď kontaktujte a dohodneme sa na ďalšom postupe.

5. V prípade menšieho poškodenia (napr. vytrhnutá nitka, fľaky) platíte 10% z ceny nosiča alebo šatky. Pri veľkom poškodení (roztrhnutý nosič, popruh, puknutá pracka, diera v šatke) platíte plnú sumu požičaného nosiča alebo šatky a stáva sa Vašim majetkom.

6. Ak máte záujem o individuálne poradenstvo, o ukážku viazania elastickej alebo pevnej šatky alebo potrebujete pomoc s nastavením nosiča, kľudne mi napíšte, dohodneme si termín. Poplatok za individuálne poradenstvo je 10 €.